Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

29 Nisan 1984 Gaziantep doğumluyum.

2001 yılında Gaziantep Fen Lisesi'nin ardından 2002 yılında Gaziantep Vakıf Koleji'nden mezun oldum. 2002 yılında kazandığım Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden 6 yıllık eğitim sonunda 2008 yılında mezun oldum.

2008 yılında Siirt'te zorunlu hizmet görevinde bulunduktan sonra 2009 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde başladığım uzmanlık eğitimimi 2013 yılında tamamladım.

Asistanlık eğitimim esnasında 2012 yılında 4 ay süreyle Turku University Faculty of Medicine, Finland'da jinekolojik endoskopi ve infertilite üzerine çalışmalarda bulundum.

​2014-2017 yılları arasında Kastamonu Dr.Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi ve Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Ayonkarahisar Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalıştım.

​Haziran 2017'den Ekim 2019'a kadar ise Acıbadem Bodrum Hastanesi IVF sorumlu hekimi olarak görev yaptım.

Ekim 2019'dan bu yana İrenbe Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Merkezinde görev yapıyorum.

​İlgi alanlarım arasında İnfertilite, Jinekolojik Endoskopi, Laparoskopi, Ürojinekoloji ve Obstetri bulunmaktadır.

1 kız babasıyım.

DİPLOMA VE SERTİFİKALARIM

prettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphoto